Перейти до головного змісту

Про норвезьку рибу

Розділ містить інформацію про користь риби для вашого здоров'я, опис способів обробки, приготування та зберігання риби у вигляді покрокових інструкцій, а також цікаві факти про рибу з Норвегії.

Крок за кроком

Більше порад

Здоров'я

  • 5 правил правильного харчування під час і після Посту

    Піст - не тільки дієта, стверджують православні священики. Тим не менш, багато хто використовує період Великого Посту як можливість підготувати свою фігуру до літа, розвантажити і очистити організм. Відмова від їжі тваринного походження призводить до цілого ряду змін в організмі: як позитивних, так, часом, і негативних. З одного боку, перехід на рослинний раціон харчування очищує організм від шлаків, зміцнює імунітет, покращує роботу внутрішніх органів і самопочуття в цілому. Але разом з тим ми втрачаємо ряд важливих для організму вітамінів і мікроелементів. До закінчення Великого Посту ще три тижні і багато хто вже, напевно, відчув як позитивні, так і негативні зміни. Щоб дотримуватися балансу і уникнути неприємних наслідків досить дотримуватись п'ятьох простих правил:

  • Попереджайте хвороби - харчуйтеся рибою

    В Норвегії жартують: «Доктор, при моєму діагнозі, яку рибу краще вживати, щоб одужати?» І цей жарт, швидше аксіома: морепродукти = користь = здоров'я! Адже думка про чудодійний вплив риби і «морських дарів» на наш організм давно є відомим і незаперечним фактом медицини. 

Більше про здоров'я та морепродукти

Про норвезьку сьомгу і норвезького оселедця