Перейти до головного змісту

Жирна морська риба — центральний важливий продукт у раціоні вагітної жінки

Жирна морська риба — центральний важливий продукт у раціоні вагітної жінки
Фотограф: Nordic Photos

Багато українських жінок у період вагітності відмовляють собі у вживанні жирних сортів риби, сліпо довіряючи міфічній думці про її шкоду для матері та малюка. Норвезький національний інститут харчування і дослідження морепродуктів NIFES всерйоз занепокоївся такою думкою, через яку вагітні жінки їдять менше морепродуктів ніж рекомендується. Переконуючи в зворотньому, вчені грунтуються на наукових дослідженнях і спираються на звітні дані національного та міжнародного рівнів.

Чому це так важливо для майбутньої дитини ?

Завдяки високому вмісту Омега-3 поліненасичених жирних кислот, вживання достатньої кількості жирних сортів риби позитивно впливає на розвиток дитини після народження. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ ) спільно з ФАО (продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН) у 2011 році підрахували, що вживання жирної риби під час вагітності підвищує IQ майбутньої дитини приблизно на п'ять балів. Дані дослідження були підтверджені і англійцями, досвід яких показав, що якщо мати їла більше 340 грамів морепродуктів на тиждень, вербальні навички її дитини були краще, ніж у тієї, яка їла менше або не їла взагалі.

Чому це так важливо для матері ?

Вагітність для будь-якої жінки — це сильний стрес, який супроводжує її не тільки під час самої вагітності, але і якийсь час після. Щоб  довести факт зниження ризику виникнення депресії після народження дитини завдяки високому вмісту Омега-3, вчені провели дослідження. Вагітним жінкам, починаючи з 28 -го тижня, вимірювали рівень Омега- 3 жирних кислот у крові. Через три місяці після пологів їх попросили заповнити відповідні форми, щоб оцінити стан і наявність депресивних симптомів.

"Ми відзначили, що жінки із низьким рівнем споживання Омега-3 під час вагітності мали більше симптомів і ознак післяпологової депресії. Це і є прямим свідченням того, що морепродукти можуть допомогти запобігти подібним психологічним проблемам", — повідомив директор з досліджень NIFES Інгвіль Ейде Графф.

З одного боку, післяпологова депресія зачіпає всього 10-15% матерів, але з іншого боку — більшість жінок, на жаль, завчасно не можуть знати, чи є вони в зоні ризику. Післяпологова депресія має дуже негативний вплив на сприйняття дійсності, в тому числі своєї дитини. Як наслідок, це призводить до порушень раннього соціального розвитку у немовляти. Вживання рекомендованої норми морепродуктів суттєво знижує ризик її виникнення.

В Україні вагітні жінки харчуються по-різному. Багато хто дотримуються рекомендацій лікарів, деякі керуються "бабусиними порадами", що в корені неправильно. Важливо відігнати від себе всі міфи та обов'язково включати в раціон жирну морську рибу (норвезький оселедець і сьомгу , форель , скумбрію). На підтримку цього відомий український дієтолог Світлана Фус зазначила: "Вагітній жінці достатньо вживати близько 350 грам жирної риби на тиждень протягом всієї вагітності, щоб адекватно забезпечити і себе, і організм майбутньої дитини незамінними Омега-3. Жирну рибу краще вживати в обід, поєднуючи її з овочами і невеликою кількістю рису або картоплі. Як приправу можна використовувати сік лимона, щоб поліпшити переносимість риб'ячого жиру".