Перейти до головного змісту

Про користь риби для організму людини

О пользе рыбы для организма человека
Фотограф: Nordic Photos

Міністерство охорони здоров’я і соціального забезпечення Норвегії рекомендує обов’язково включати рибу в денний раціон і вживати її не рідше трьох разів на тиждень. Для цього є кілька причин:

Риба належить до числа найважливіших джерел жирних кислот омега-3 і вітаміну D, що відомі своїм благотворним впливом на стан здоров’я людини. Ці та деякі інші наявні в рибі поживні речовини вважаються життєво необхідними для людського організму. Тим часом, відчуваючи потребу у названих речовинах, організм не в змозі виробляти їх самостійно.

  • Споживання риби корисно для серця, тому що жирні кислоти омега-3 морського походження сприяють венозному і артеріальному кровотоку. Таким чином, вживання в їжу риби сприяє профілактиці інфаркту міокарда. 
  • Користь риби для мозку людини пояснюється тим, що жирні кислоти омега-3 сприяють встановленню зв’язків між клітинами мозку. Це допомагає уникати депресивних станів і полегшує процес пізнання нового. 
  • Для кісткової системи людини риба потрібна як джерело вітаміну D, який сприяє розвитку і зміцненню кісткових тканин. 
  • Вагітним жінкам риба рекомендується як джерело жирних кислот омега-3 — свого роду будівельного матеріалу для мозку матері та майбутньої дитини. 
  • Вживання риби в чистому вигляді корисніше, ніж прийом препаратів у вигляді капсул, оскільки максимальний ефект від жирних кислот омега-3 досягається при засвоєнні у поєднанні з іншими важливими поживними речовинами, що містяться у рибі. .
  • Крім того, активне споживання риби зміцнює імунний захист організму і покращує обмін речовин, одночасно знижуючи ризик виникнення онкологічних захворювань і діабету. 
  • Правильна дієта додає здоровий вигляд шкірі та волоссю. Результати ряду досліджень свідчать про те, що споживання риби допомагає клітинам шкіри краще утримувати вологу і, отже, благотворно впливає на її загальний стан.