Перейти до головного змісту

Риба — джерело здоров’я

Улыбающийся мужчина
Фотограф: Ingvar Eriksson

Страви з риби не просто зміцнюють серце людини, а й покращують інтелектуальні здібності мозку, зміцнюють м’язи рук і ніг.

До найважливіших результатів від вживання риби належать здоров’я серця, міцність кісткової системи та ефективність роботи головного мозку. Однак риба має й інші достоїнства. Подумайте про те, як можна правильно організувати раціон харчування вашої родини та максимально використати усі корисні властивості риби.

  • Вітамін D, що міститься в жирних сортах риби, слугує профілактикою цукровому діабету 2-го типу та розсіяного склерозу, так званих аутоімунних захворювань, при яких імунна захисна система замість того, щоб захищати клітини, починає їх атакувати. Вчені й досі досліджують цю проблему.
  • Як з’ясувалося, вітамін D має слугує профілактикою певним типам онкологічних захворювань (раку грудей, яєчників, товстої і прямої кишок). Дослідження у цій сфері безперервно тривають.
  • Вітамін A сприяє збереженню чудового зору та підтримці потужної системи імунного захисту. Крім того, вітамін А має велике значення для розвитку плоду і репродуктивної здатності.
  • Вітамін B12 — важливий інструмент формування нових клітин організму людини. Враховуючи, що організм містить велику кількість червоних кров’яних тілець, нестача вітаміну B12 може привести до розвитку анемії.
  • Йод грає важливу роль у нормальному обміні речовин.
  • Селен потрібен імунній системі людини з причини своєї здатності протистояти руйнівним процесам в організмі. Крім того, селен захищає організм від речовин, що забруднюють навколишнє середовище, як-от важких металів.

Джерела: Кавалье [Cavalier] та ін.: "Вітамін D і цукровий діабет II типу: де ми перебуваємо?". Канторна [Cantorna]: "Вітамін D і розсіяний склероз: новітні дані". Лаппе [Lappe] та ін.: "Прийом вітаміну D і кальцію знижує ризик онкологічних захворювань: результати дослідження методом випадкової вибірки". Доповідь Норвезької Національної ради з харчування "Дієтологічні рекомендації щодо поліпшення здоров’я населення та профілактиці хронічних захворювань в Норвегії. Методологія та основи наукових знань", глава 30: "Ефект від поліпшення способу життя".