Перейти до головного змісту

Чому риба з Норвегії така корисна?

Чому риба з Норвегії така корисна?

Норвегія — країна гір і фіордів — відома по всьому світу як постачальник корисної риби.

І на питання, у чому секрет корисності норвезької риби, можна з упевненістю відповісти — секрет у природних умовах Норвегії. Адже саме завдяки чистим Норвезьким водам норвезька риба має високу якість*. У холодній воді риба досить довго росте — інакше кажучи, дуже повільно розвивається, що благотворно впливає на її якість*.

  • Цікавий факт: близько 6 300 риболовецьких судів та понад 12 000 норвежців задіяно у видобутку норвезької риби, яка експортується у 140 країн по всьому світу.

А щоб у будь-якій країні світу було простіше знайти високоякісну* рибу з Норвегії, було розроблено знак NORGE. Коли ви побачите рибу з таким знаком, будьте впевнені — перед вами корисна риба з холодних вод Норвегії.

  • Цікавий факт: щодня у світі готується близько 37 000 000 рибних страв із норвезьких морепродуктів!

Важливу роль у корисності* норвезької риби відіграє й людський фактор. Оскільки саме від людей залежить якість і корисність риби. Норвезькі рибалки вже не одне століття рибалять, і вони точно знають, як правильно ловити, вирощувати й зберігати рибу, щоб донести до споживача усі її корисні властивості.

  • Цікавий факт: на вирощування дорослої особини сьомги вагою 5—6 кг потрібно близько 2 років.

Не останнє значення у корисності* норвезької риби відіграють способи її видобутку та обробки. Для цього в Норвегії використовують спеціально обладнані судна, що здатні звести до мінімуму всілякі ризики як із виловом, так і з переробкою риби. Приміром, розбирання риби відбувається за допомогою автоматизованого устаткування без втручання людини.

  • Цікавий факт: узбережжя Норвегії називають найбільшим рибним прилавком — протяжність норвезької берегової лінії становить близько 101 000 кілометрів.

Далеко не кожна риба може похвалитися такими ідеальними умовами пробування. Мало хто володіє таким досвідом і умінням рибного вилову, як норвежці. Як же відрізнити її у рибному відділі супермаркету? Все просто: зверніть увагу на продукцію зі знаком NORGE — їм позначається риба, виловлена в холодних водах Норвегії.

* Корисність підтверджується дослідженням «Море здоров’я. Поживне наповнення і корисні переваги морепродуктів», яке було підготовлене за участю Фонду досліджень індустрії рибного фермерства та аквакультури Норвегії, Норвезького комітету з питань риби, Норвезької асоціації з питань морепродуктів і Норвезьким інститутом з питань продуктів, рибного фермерства та аквакультури.

** Відповідно до досліджень Міністерства навколишнього природного середовища Норвегії, які підтверджуються звітом «Перше оновлення плану комплексного управління з питань середовища Баренцового моря».