Перейти до головного змісту

Оселедець

Оселедець

Оселедець надходить до споживачів у свіжому або свіжомороженому вигляді як філе або цілком.

Харчова цінність
Харчова цінність

Вміст поживних речовин у 100 г оселедця

Енергетична цінність: 965 кДж або 320 ккал

Поживні речовини (г) Протеїн : 15,2

Жири: 14, зокрема насичені: 23,1 Мононенасичені жири: 46,5 Поліненасичені жири: 26,5, зокрема омега-3 (n-3): 24,8; омега-6 (n-6): 1,7

Сезон видобутку:

Зимовий оселедець: січень—березень

Жирний оселедець: липень—грудень

Фіордовий оселедець: серпня—квітень

Назва на інших мовах:

Латинь: Clupea harengus

Норвезька: Sild

Французька: Hareng

Німецька: Hering

Англійська: Herring

Способи приготування:

Оселедець надходить до споживачів у свіжому або свіжомороженому вигляді як філе або цілком. Існує безліч видів продукції з оселедця: солона, гарячого та холодного копчення, філе заливне. Популярні також різні види оселедцевої продукції у скибочках: маринована, в томатному або сметанному соусі. Свіжий оселедець ідеально підходить для приготування бутербродів, а також для смаження, в результаті чого він стає хрустким і золотистим та добре поєднується з більшістю інгредієнтів.

Опис:

Оселедець живе великими косяками. Косяки оселедця мігрують уздовж узбережжя і в напрямку від берега на глибинах майже до 200 метрів. Харчується оселедець невеличкими ракоподібними, риб’ячою памолоддю і планктоном. Тривалість життя — до 20 років. У норвезьких водах живе кілька підвидів оселедця, найбільшим з яких є, безумовно, весняно-нерестовий оселедець. Крім того, запаси оселедця є в інших районах, зокрема біля берегів Ісландії, у Північному морі та в протоці Скагеррак.

Статевозрілою рибою оселедець стає між 3 та 4-им роками життя. У лютому-березні починається міграція оселедця у напрямку морських акваторій біля північно-західного узбережжя Норвегії, тобто до основних нерестовищ. У пошуках прожитку оселедець мігрує на захід, потім повертає на північ і, нарешті, восени повертає на схід. Молодь оселедця, яку вабить берегові течії, переміщається на північ у Баренцове море і тут досягає своєї зрілості.

Запаси:

У минулому основна частина вилову зимового, жирного та молодого оселедця припадала на частку норвезького весняно-нерестового оселедця. Масштабне технологічне перетворення рибопромислового обладнання у 60-ті роки призвело до того, що оселедця майже усього виловили і сильно виснажили поголів’я цього виду на початку 70-х років. Було проголошено охорону цього виду, і за допомогою суворого регулювання поголів’я вдалося відновити. Сьогодні значна частка видобутої промислової риби припадає на частку оселедця.

Рибопромислове обладнання:

Промисел оселедця у Норвегії ведеться переважно із жовтня по березень — саме в цей час є надлишок оселедця високої якості. Промисел у Північному морі і протоці Скагеррак здійснюється здебільшого влітку та восени. Найважливіші знаряддя вилову оселедця — гаманцевий невід, донний трал і традиційна сітка.

Поживна цінність:

Оселедець — цінне джерело вітамінів A, D і B12. Жир оселедця багатий жирними кислотами омега-3, проте вміст жиру залежить від пори року.