Перейти до головного змісту

Норвезький оселедець — срібло моря

Норвезький оселедець — срібло моря
Фотограф: Yvonne Holth

У світі щоденно споживають близько 10 мільйонів страв з норвезького оселедця.

Оселедець почали видобувати понад тисячу років тому. Починаючи з XI століття і до наших днів, Норвегія є одним з головних постачальників оселедця для всієї Європи. Якщо раніше до числа головних продуктів відносили солоного та копченого оселедця, то сьогодні акцент змістився на свіжоморожене філе оселедця та цільну свіжоморожену рибу. Вам, ймовірно, доводилося чути вираз «оселедець — срібло моря». Ці слова характеризують як економічне значення оселедця, так і характерний для неї блискучий сріблястий колір луски.

Залежно від району і термінів нересту, розмірів, росту риби та характеру міграції оселедець прийнято поділяти на породи. За географічною ознакою оселедець підрозділяється на дві породи, що живуть у Північно-Східній Атлантиці та у Північному морі. Це, відповідно, норвезька весняно-нерестовий оселедець та північноморський оселедець. Нерест норвезької весняно-нерестового оселедця відбувається біля узбережжя Норвегії у лютому-березні. Один кілограм норвезької весняно-нерестового оселедця — це зазвичай 4—5 особин. Вміст жиру в оселедці коливається протягом року, досягаючи максимуму (до 30 % ) восени.

Промислові періоди — із січня по березень і з вересня по листопад — можуть змінюватися залежно від квот на вилов.

Поживна цінність

Оселедець є цінним джерелом вітамінів А, D і В12. Крім того, він багатий на корисні жирні кислоти омега-3. Кількість омега-3 жирних кислот залежить від вмісту жиру, яке коливається у доволі значних межах залежно від пори року та породи оселедця.

Вміст, г/100 г

Тверді речовини: 32,6

Протеїни: 15,2

Жири: 14,0

Глікоген: < 0,1

Омега-3: 3,5

Вітаміни, мг/100 г

Вітамін: A6

Вітамін D: 11,5

Вітамін E: 14

Вітамін B12: 2

Оселедець сортують та реалізують по розміру. Найтиповіші розміри: до 200 г / 200—300 г / 250 + / 300 + / 1 кг: 2—5 особин.