Перейти до головного змісту

10 питань та відповідей про норвезьку сьомгу, яку вирощують на рибоводних господарствах

10 питань та відповідей про норвезьку сьомгу, яку вирощують на рибоводних господарствах
Фотограф:

Норвезькі морепродукти, які вирощують на рибоводних господарствах та фермах, належать до найкорисніших для здоров’я продуктів харчування.

1. Чи безпечно вживати норвезьку рибу, що була вирощувана у штучних умовах?

Так. Наглядові органи та науково-дослідні організації Норвегії та низки інших країн рекомендують населенню збільшувати споживання морепродуктів, зокрема пісних, а також жирних видів риб (до останніх належить, наприклад, сьомга, що вирощується в рибоводних господарствах).

2. Хто стежить за безпекою таких продуктів харчування, як норвезька сьомга і форель норвезьких фіордів?

Чималі програми моніторингу розроблені і здійснюються Державною службою з нагляду за харчовими продуктами Норвегії та Національним інститутом харчування і дослідження морепродуктів. Протягом 2009 року було проведено аналіз 9 000 особин риб, вирощених на рибоводних фермах.

3. Чи правда, що вміст важких металів у норвезькій сьомзі, яку вирощують у рибоводних господарствах, вище, ніж у дикій сьомзі, що мешкає в море?

Ні. Компетентні органи вже понад десять років ведуть ретельний моніторинг норвезької сьомги на предмет наявності слідів небажаних речовин, зокрема поліхлорованого дифенілу, діоксинів і важких металів. Виявлені рівні вмісту небажаних речовин у норвезькій сьомзі набагато нижчі обмежень, встановлених органами влади Норвегії та Європейського Союзу, та схожі з аналогічними показниками в інших жирних сортів риби, як-от скумбрії та оселедця.

4. Чим визначається вміст забруднювальних речовин у рибі?

Кормами, якими харчується риба. Вирощування риби в умовах ферми являє собою контрольовану технологію виробництва продовольства. Фермер точно знає, чим харчується риба, а на підприємствах — виробниках кормів, які є важливими ланками в ланцюжку виробництва продовольства, налагоджено суворий контроль якості продукції.

5. Чи здійснюється аналогічний контроль щодо таких видів, як форель норвезьких фіордів і норвезька тріска?

Звичайно, так само, як і щодо норвезької сьомги.

6. Чи можна довіряти результатам досліджень, проведених компетентними норвезькими організаціями?

Так. Норвезька сьомга, що вирощується в рибоводних господарствах, експортується в 100 країн світу. Це було б неможливо без найвищої якості самої продукції і виняткової уваги до питань забезпечення безпеки продовольства. Усі країни-імпортери здійснюють власний аналіз увезеної продукції, зокрема норвезької сьомги. Норвезькі норми безпеки продовольчих продуктів відповідають нормам Європейського Союзу.

7. Чи правда, що в рибоводних господарствах риба міститься в тісноті?

Ні. Рибі, яку вирощують на норвезьких рибоводних фермах, наданий великий по розміру життєвий простір. Згідно з вимогами норвезького законодавства процентне співвідношення риби та води у норвезьких рибоводних господарствах становить відповідно 2,5 та 97,5 % об’єму. Для стану здоров’я і благополуччя рибного поголів’я наявність великого життєвого простору є найважливішим фактором.

8. Чи часто хворіє норвезька сьомга, що вирощується у рибоводних господарствах?

Ні. Риба, що вирощується на фермах, відрізняється винятково хорошим станом здоров’я. Поголів’я норвезької сьомги є на сьогодні найбільш здоровим серед вирощуваних тварин. На тлі того, що відбувається в останні десятиліття зростання обсягів виробництва норвезької сьомги, яку вирощують в рибоводних господарствах, відмічено скорочення захворюваності риби. Причина цього полягає у розробці високоякісних вакцин, застосуванні суворих правил та норм у сфері гігієни та здоров’я рибного стада.

9. Що входить до складу кормів для риби?

Норвезька сьомга, що вирощується в рибоводних господарствах, харчується сухим гранульованим кормом. Кожна гранула містить конче потрібні для сьомги поживні речовини: жирні кислоти, білки, вуглеводи, вітаміни та мінерали. Білки та жири містяться в рибному борошні та риб’ячому жирі, а також у рослинному білку і рослинних оліях. Вміст вуглеводів у рибних кормах забезпечується коштом пшениці та кукурудзи. Крім того, рибні корми містять вітаміни і мінеральні речовини, а також домішки, як-от антиоксиданти (астаксантин).

10. Де видобувають дику рибу, яка переробляється в рибні корми?

Велика частина морської сировини видобувається у Північній Атлантиці. Крім того, районом видобутку сировини морського походження є південно-східна частина Тихого океану. За умови відповідального підходу до управління рибними запасами та через брак споживчого ринку для такої продукції використання її як сировини для виробництва кормів для риби та інших тварин представляється доцільним.