Перейти до головного змісту

Готуємо закуски для святкового столу з норвезької риби!

Готуємо закуски для святкового столу з норвезької риби!

У переддень Нового року Норвезький комітет з риби організував для українських журналістів популярних жіночих онлайн-медіа кулінарний майстер-клас.

Новорічний стіл в українській родині — це важлива традиція, яка допомагає об’єднати сім’ю та близьких людей. Як правило, новорічний стіл прикрашають тільки найсмачніші страви, а отже, саме час для якісної норвезької риби. Оскільки 2014 це рік Синього Дерев’яного Коня, який прихильний до страв з риби, ми запропонували журналістам приготувати незамінні на святковому столі закуски з норвезького оселедця і страви для всієї родини з норвезької сьомги.

Під час захопливого уроку журналісти дізналися, із чим краще комбінувати закуски з оселедця, історії найпопулярніших новорічних страв і навіть кілька фірмових секретів відомого у Києві шеф-кухаря Сергія Чорного, який, власне, і проводив майстер-клас. Кулінарний урок став ефективним інструментом у роботі з українськими ЗМІ, оскільки дозволив продемонструвати розмаїття страв із рибою та розповісти докладніше про регіон її походження.