Перейти до головного змісту

Директором Норвезького комітету з риби в Україні призначений Ян Ейрік Йонсен

Директором Норвезького комітету з риби в Україні призначений Ян Ейрік Йонсен

У серпні Норвезький комітет з риби очолив Ян Ейрік Йонсен, який раніше обіймав посаду директора Норвезького комітету з риби в Росії.

Пан Йонсен здобув освіту у трьох університетах і школі менеджменту. Вивчав російську мову в університеті Тромсе, педагогіку і країнознавство Росії та Східної Європи — в університетах Тронхейма та Осло. У Норвезькій школі менеджменту отримав освіту у сфері маркетингу, комунікацій та бізнес-аналізу.

У різний час пан Йонсен працював радником мера міста Тромсьо і адміністрації губернії, займав посаду радника та заступника генерального секретаря Баренцового Секретаріату (м. Кіркенес), був старшим радником у консалтинговій компанії Bedriftskomeptanse.

"Три роки в Росії — чудовий досвід, який допоможе в моїй роботі в Україні. Існує дуже багато схожих речей, приміром хороше і позитивне ставлення до норвезької риби. Але, незважаючи на це, я знаю, що є багато принципових відмінностей, які вплинуть на характер роботи в Україні, — каже Ян Ейрік Йонсен. — Політика Норвезького комітету з риби — це політика відкритості та прозорості, і я залюбки хочу запросити всіх українських партнерів бути до цього причетними, обговорити, як ми разом можемо домогтися збільшення споживання риби в Україні. Ми готові поділитися своїм досвідом, а я зацікавлений дізнатись більше про ваш досвід та думки про те, як спонукати українців частіше споживати рибу".