Перейти до головного змісту

Підсумки 2013

Підсумки 2013

Шановні колеги, 2013 рік добігає кінця, і я хотів би скористатися цією можливістю, щоб підвести підсумки комунікаційної діяльності Норвезького комітету з риби, метою якого є сприяння просування норвезької риби в Україні.

Цього року ми реалізували три масштабні кампанії із просування норвезької сьомги та норвезького оселедця — кампанію зі збільшення знання логотипу NORGE, «Пікнік» та «Сімейна вечеря». У рамках промокампаній ми задіяли ряд інструментів, які допомогли зробити проекти комплексними та інтегрованими: телевізійне спонсорство, масштабна ООН-підтримка, PR- та digital-активності. Також цього року було реалізовано чималий цікавий проект — брендінг поїзда у київському метрополітені, який дозволив нам розповісти українським споживачам про переваги вибору норвезької риби. Цього року ми також організували в мережі супермаркетів «Сільпо» дегустації норвезької риби, і я щиро дякую керівництву мережі за підтримку в організації спільної акції.

Норвезький комітет з риби регулярно проводить дослідження споживчих думок, щоб краще зрозуміти потреби та переваги покупця в Україні. Завдяки отриманим результатам ми знаємо, що споживачі передусім цікавляться регіоном походження риби, яку вони купують, та про їхнє позитивне ставлення до того, що вона з чистих холодних вод Норвегії. Я впевнений, що така інформація послужить для наших українських партнерів хорошим стимулом маркувати свої продукти логотипом NORGE. Ми раді, що цього року Норвезькому комітету з риби вдалося реалізувати програму з маркування категорії свіжої риби в мережі «Сільпо», мета якої спростити споживачам пошук свіжої норвезької сьомги у магазинах міста. З нетерпінням чекаємо продовження плідної співпраці у наступному році!

Новорічні свята — це прекрасна можливість провести час із сім’єю та близькими людьми, зібратися навколо святкового столу та насолодитися товариством один одного, смачною їжею та новорічної атмосферою. Ми пам’ятаємо, що в цей період зростає споживання норвезької сьомги та норвезького оселедця в Україні, і ми дуже пишаємося тим, що мільйони українців обирають саме нашу рибу для такого важливого свята у їхньому житті.

Дозвольте мені подякувати вам за плідну співпрацю у цьому році. Бажаю міцного здоров’я вам і близьким вам людям, успіхів у ділових справах, щасливо зустріти новорічні свята, щастя та мирного розвитку подій у країні! З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!