Перейти до головного змісту

Секрети приготування норвезької риби

Секрети приготування норвезької риби

Як приготувати традиційний мексиканський суп гаспачо, але з норвезькою ноткою? Обсмажений оселедець на грилі це смачно? А як імбир поєднується із норвезькою сьомгою? Про всі секрети приготування сьомги та оселедця дізналися журналісти друкованої глянцевої преси на кулінарному майстер-класі від Норвезького комітету з питань риби, який відбувся в серпні у заміському ресторані "Любов та голод".

Шеф-кухар ресторану Ігор Шмаль навчив редакторів готувати смачні та дієтичні страви з норвезької риби, а також поділився деякими секретами, які допоможуть зробити смак риби ще цікавішим. Для кулінарного уроку молодий і талановитий шеф-кухар вибрав незвичайні страви.

З-поміж яких, приміром, популярна страва мексиканської кухні — гаспачо, до якого шеф-кухар додав ароматний базилік і корисну норвезьку сьомгу, приготовану на пару. Кулінарним відкриттям для журналістів став норвезький оселедець на грилі, приготований на шпажках і доповнений мікс-салатом. Така улюблена багатьма страва, як шашлик із сьомгою, шеф-кухар запропонував доповнити томатно-імбирним соусом, який надав рибі пікантної нотки. Успіх майстер-класу закріпив дуже смачний тар-тар із норвезького малосолоного оселедця.

Під час кулінарного уроку журналісти дізналися, чому Норвегія знаменита на весь світ як постачальник якісної та корисної морської риби та в чому її секрет. У чистих і холодних водах риба росте повільно, накопичуючи корисні жири, вітаміни, мінерали, завдяки яким вона у вигляді чудового філе потрапляє до нас на стіл і радує своїм смаком. А щоб у будь-якій країні світу було простіше знайти рибу з Норвегії, Норвезьким комітетом з питань риби був розроблений знак NORGE. Гостям кулінарного майстер-класу стало зрозуміло, що риба, яка промаркована цим знаком, є саме тою корисною рибою з холодних вод Норвегії!

Схожі кулінарні проекти з українською пресою допомагають наочно показати українським жінкам, як просто готувати смачні та легкі страви з рибою. Крім того, згадка в рецептах саме норвезької риби сприяє зростанню популярності споживання цього продукту в Україні.