Перейти до головного змісту

Українські журналісти навчилися готувати норвезьку рибу на грилі

Українські журналісти навчилися готувати норвезьку рибу на грилі

Норвезька риба — ідеальний варіант для пікніка. Щоб продемонструвати це українським журналістам, а також показати, як багато існує смачних і цікавих рецептів з рибою на грилі, Норвезький комітет з питань риби запросив кулінарних редакторів на захопливий майстер-клас у заміський ресторан "Любов та голод".

Тонкощам приготування риби на грилі навчав шеф-кухар ресторану Ігор Шмаль. Майстер-клас був розбитий на два дні. У перший день на літній майданчик були запрошені представники жіночої інтернет-преси, які навчилися готувати відразу три страви: закуску з норвезького оселедця з картоплею-гриль, салат "Цезар" з норвезькою сьомгою на грилі та соковитий стейк із норвезької сьомги на грилі під лимонно-пряним соусом.

У другий день шеф-кухар ресторану "Любов та голод" вітав представників жіночих глянцевих видань, яким запропонував приготувати дві страви — норвезьку сьомгу на грилі під вершковим соусом із помідорів і кримської цибулі та норвезького оселедця на грилі, фаршированого овочами.

Обидва кулінарні уроки пройшли успішно, і враження від майстер-класу у журналістів були тільки позитивними, що знайшло відгук у публікаціях.