Перейти до головного змісту

Майстер-клас від норвезького шеф-кухара Гуннара Йенсена

Майстер-клас від норвезького шеф-кухара Гуннара Йенсена

19 листопада 2014 Київ відвідав норвезький шеф-кухар Гуннар Йенсен. Він провів майстер-клас з приготування страв з норвезької сьомги для журналістів провідних українських видань.

Гуннар Йенсен спеціально вибрав страви зі свого арсеналу авторської кухні, які доступні кожній українській родині, які легко і швидко приготувати.

Адже норвезька сьомга, це дуже корисно й неймовірно смачно!

Дбайливо виловлена в чистих водах Норвегії - ось головний секрет її користі.

Від вживання норвезької сьомги залежить здоров'я серця, міцність кісткової системи та ефективність роботи головного мозку.

Адже, крім важливих для людини ОМЕГА-3 кислот, сьомга містить:

Вітамін D. Він служить профілактикою цукрового діабету 2-го типу та розсіяного склерозу, так званих автоімунних захворювань, профілактики певних типів онкологічних захворювань (раку грудей, яєчників, товстої і прямої кишки).

Вітамін A, який сприяє збереженню гарного зору і підтримці потужної системи імунного захисту. Крім того, вітамін А має велике значення для розвитку плоду і репродуктивної системи.

Вітамін B12 - важливий інструмент формування нових клітин організму людини. Організм містить велику кількість червоних кров'яних тілець, нестача вітаміну B12 може привести до розвитку анемії.

Йод відіграє важливу роль в обміні речовин.

Селен потрібен імунній системі людини з причини своєї здатності протистояти руйнівним процесам в організмі. Крім того, селен захищає організм від речовин, що забруднюють навколишнє середовище, наприклад важких металів.

 Рецепти від Гуннара Йенсена:

Паста зі смаженою норвезькою сьомгою з соусом песто

Сьомга у фользі з овочами, маслом і соєвим соусом

Суп з брокколі та смаженою сьомгою

 

Дізнатися більше про користь норвезької сьомги.